Sosyal Medya

KAL-MET KALİBRASYON TİC.LTD.ŞTİ (BURSA)


Kal-Met Kalibrasyon Tic. Ltd. Şti. Kasım 1997’de sadece Boyut Ölçme Cihazları ve Terazi Kalibrasyonu ile hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak hizmet alanı sürekli genişletilerek


Boyut ( 3-D Koordinat Ölçüm Cihazları dahil ), Kuvvet ( Yük Hücreleri dahil ), Tork (Tork Sensörleri dahil), Sertlik, Basınç, Kütle / Terazi, Hacim, Yoğunluk, Sıcaklık / Nem, Elektrik ve Optik alanında kalibrasyon hizmeti veren Türkiye’nin en kapsamlı özel laboratuvarı durumuna gelmiştir. Başta Otomotiv olmak üzere İnşaat, Gıda, Tarım, Tekstil ve Havacılık sektöründe 3000 nin üzerinde müşteriye periyodik kalibrasyon hizmeti vermektedir. Kalibrasyon alanında elde edilmiş birikimin diğer kuruluşlarla paylaşılması amacıyla metroloji ve kalibrasyon alanında eğitimler verilmektedir. Yine metroloji ve kalibrasyon alanında elde edilmiş birikimi ile yurtiçi ve yurtdışına kalibrasyon laboratuvar cihazları üretimi ve kurulumu hizmeti vermektedir.


KAL-MET KALİBRASYON TİC.LTD.ŞTİ (ANKARA)


Kal-Met Kalibrasyon Tic. Ltd. Şti. Mayıs 2008’de 11 yıllık bir tecrübenin sonucu olarak Ankara’da kurulmuş ve hizmete başlamıştır. Kapsamında Boyut Ölçme Cihazları Kalibrasyonu, Pleyt Kalibrasyonu, Terazi ve Kütle Kalibrasyonu, Kuvvet Kalibrasyonları (Yük Hücreleri dahil), Sertlik Ölçme Cihazları Kalibrasyonu, Sıcaklık Ölçme Cihazları Kalibrasyonu, Nem Ölçme Cihazları Kalibrasyonu, Basınç Ölçme Cihazları Kalibrasyonu, Tork El Aletleri Kalibrasyonu, Hacim ve Yoğunluk Ölçerlerin Kalibrasyonu bulunmaktadır.


KAL-MET KALİBRASYON TİC.LTD.ŞTİ (İZMİR)


2019 yılında 22 yıllık tecrübe sonucu Kal-Met Kalibrasyon Tic. Ltd. Şti. İzmir şubesi kurulmuş ve hizmete başlamıştır . Şubat 2021 yılında Akreditasyon denetimi geçirmiştir . Boyut,Kuvvet (Yük Hücreleri dahil) , Hacim , Basınç,Viskozite , Tork, Terazi ,Sıcaklık Kalibrasyonlarında başta İzmir olmak üzere Manisa , Uşak , Denizli ve çevre illere laboratuvarda ve mobil kalibrasyon hizmeti sunmaktadır .

Copyright 2014 © KAL-MET

Kalibrasyon Laboratuvarları

Tüm Hakları Saklıdır